75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Refika’nın Mutfağı - Cooking New Istanbul Style

Refika’nın Mutfağı - Cooking New Istanbul Style

Yeni İstanbul’da Yaşam ve Yemek Üzerine Tarifler - Fusion Tecipes Of Life And Cooking By Refika

Yayınevi: Alfa Yayınları
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 372
Ebat: 18,5 X 22
Barkod: 9786254492693
Stok Durumu: Stokta Var
95,00₺ %35 İndirim 61,75₺

Refika’nın Mutfağı - Cooking New Istanbul Style

Yemek yapmaya yeni başlayanların adım adım takip edebilecekleri, yeni ev kuranların mutfak düzeni ile ilgili pek çok şey öğrenebilecekleri, mutfakta gözü kapalı yemek yapanların bile “Aaa bu daha önce hiç aklıma gelmemişti!” diyebilecekleri, hazırlaması kolay, tadı nefis ve bizim malzemelerimizle üretilmiş yepyeni yemekler…  
Benim dünyamda hazza dönüşen bir tada ulaşmak; iyi malzemelerin, keyifli bir mutfakta, kolay ve akan tariflerle hazırlanması ve kendilerine uygun özgün sunumlarıyla mümkün. Bu nedenle bu kitap sadece tariflerden değil bunları kapsayan dört ana bölümden oluşuyor. Kadayıftan Mantı, Yufkadan Türk Suşisi gibi yapması çok kolay ve  tadı nefis tariflerle karışılaşacaksınız.
Yeni İstanbul’da güzel insanlarla dolu, lezzetli sofralarda, bol bol muhabbetler…   

This book reflects my great passion to come up with delicious new recipes and easy-to-master methods that build on the marvels of traditional Turkish cuisine and add  a contemporary flair. It presents an alternative way of modern living that both honors  traditional ingredients and experiments with novel possibilities. 
In my world good food is a combination of fresh, quality ingredients, intelligent  preparation, attractive recipes and presentation that appeals to all of our five senses. The book is correspondingly divided into chapters starting out in local markets and  ending on the table with presentation. 
From rolling colorful Turkish sushi out of fresh yufka, or using angelhair kadayif to  make delicate dumplings, I hope this book both surprises and delights you. Living in Istanbul is truly a privilege, and sometimes even a fairytale.  New Istanbul style cooking offers a very contemporary journey into  the layered soul of this ancient city. Enjoy!

Basim Tarihi: 19.03.2021
Son Basim Tarihi: 19.03.2021
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Grafiker: Yavuz Karakaş
Yayın Dili: Türkçe
Yayın Dili 2: İngilizce
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Türü: Renkli - Resimli
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.