75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Oğullar ve Rencide Ruhlar

Oğullar ve Rencide Ruhlar

Yayınevi: Alfa Yayınları
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 228
Ebat: 12 X 20
Barkod: 9786254491030
Stok Durumu: Stokta Var
27,00₺ %35 İndirim 17,55₺

Oğullar ve Rencide Ruhlar

“Beş yaş insanın en olgun çağıdır; sonra çürüme başlar.”

Dünyanın en küçük dedektifi, 5 yaşındaki Alper Kamu iş başında… Sherlock Holmes’tan tek eksiği yaşı. Sahi! Bir de hiçbir suçluyu  alt edecek fiziksel güce sahip değil. Alper Kamu’nun sermayesi zeka, bilgi ve sezgiden mürekkep.
Ve şimdi… Hicabi Bey’i Deli Ertan’ın öldürmediğini ispat  edebilmek için gerçek suçluyu bulmak zorunda. Oğullar ve Rencide Ruhlar, başta Fransa olmak üzere birçok ülkede “modern polisiyenin parlak bir örneği” olarak selamlandı.  Daha ilk cümlede okuru yakalayan; samimi bir mizah, şefkatli bir eleştirellik ve afallatıcı tespitlerle donanmış, soluksuz bir serüven.
Türk romanının olağanüstü karakterlerinden biriyle tanışacak ve kendinizi sık sık, “Hayretimucip!” demekten alamayacaksınız.
Bazen de saygıdeğer abilerim ablalarım, dünyası yerle bir olur insanın. Hayat, fazla kafa yormadan idare etmeyi sağlayan bütün anlamlarını yitiriverir. En akıllıca saydığınız fikirlerinizin saçmalığını, en içten duygularınızın yapmacıklığını kavrarsınız. 
Aslında hiçbir konuda bir fikriniz bulunmadığını, aslında hiç kimseye karşı bir şey hissetmediğinizi ve tüm evrenin de size karşı aynı gaddarca kayıtsızlık içinde olduğunu.  Hep gözünüzün önünde durduğu halde o güne dek her nasılsa yok saymayı başardığınız bu gerçeği fark ettiğiniz anda ilahi işleyişi de çözmek üzeresiniz demektir.

Basim Tarihi: 04.09.2020
Son Basim Tarihi: 04.09.2020
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayına Hazırlayan: Seçkin Erdi
Grafiker: Murat Yılmaz
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.