75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Kırılgan Sonsuzluk

Kırılgan Sonsuzluk

Bir Peri Masalı Lanetli Sevgili'nin Yazarı

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 376
Ebat: 14 X 21
Barkod: 9786054482726
Stok Durumu: Stokta Var
28,00₺ %35 İndirim 18,20₺

Kırılgan Sonsuzluk

“İmkansız aşk ve yasak romantizm... Eski bir peri büyüsü ile kaderi arasındaki ince çizgide yürüyen zeki ve sert kızın öyküsüne hayran kaldık.” - School Lıbrary Journal Ölümlüler ve periler, gerçek aşkın güçlü gölgesinde biraraya geliyor. Romantizm kendini bu 21. yy. peri masalında bir kez daha tanımlıyor. 

SETH, HAYATININ GERİ KALANINI TEK BİR İNSANLA GEÇİRMEK İSTEYECEĞİNİ HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİ. Tabii bu Aislinn’le tanışmadan önceydi. Aislinn hayallerinin kadınıydı ve Seth sonsuza dek onunla olmak istiyordu. Ancak kız arkadaşınız ölümsüz bir Peri Kraliçesiyse ‘sonsuza dek’ yeni bir anlam kazanırdı. Aislinn bir gün gelip de aslında çok korktuğu perileri yöneteceğini hiç düşünmemişti. Keenan onu kraliçe yapmak için ölümlülüğünü çaldığında artık Aislinn, hayal bile edemeyeceği zorluklar ve entrikalarla mücadele etmek zorundaydı. Melissa Marr’ın üçüncü büyüleyici peri masalında Seth ve Aislinn, etrafları karanlık kanunlar ve saf değiştiren müttefiklerle kuşatılmışken kendilerini korumaya çalışıyor. Artık eski arkadaşlar yeni düşmanlara dönüştü ve tek bir yanlış hamle Dünya’yı kaosa sürükleyebilir. 

“Fantastik roman ve perilere ilgi duymayanların bile içine dalmak isteyeceği, hayalgücünün sınırlarını zorlayan bir peri dünyası.” - Publishers Weekly 

Melissa Marr diyor ki:“Lisedeyken hakkımda, hayatı bir hapishane köşesinde noktalanacak, dedikoduları çıkmasına rağmen lisansüstü eğitimi almaya karar verdim ve bir edebiyat öğretmeni olup ülke çapında okul okul gezdim. Bu yolda ilerlerken, yeni şeyler denemek için içimde yükselen arzuya da engel olamadım, ki buna arkeolojik kazılara katılmak, motorcularla birlikte barlarda bira devirmek ve olağanüstü dövmeler yaptırmak da dahildi. Yaşadığım tüm tecrübeleri yazar olma yolunda başımdan geçen bir tür araştırma süreci olarak görüyorum. Yeni deneyimlere karşı duyduğum açlığı gidermek için Pennsylvania, Kuzey Carolina ve Güney California dahil olmak üzere birçok şehirde yaşadım ve hala ailemle birlikte mümkün olduğunca sık ve çok şehir gezmeyi planlıyorum. Lütfen web sitem, www.melissa-marr.com’u ziyaret ederek yeni insanlarla tanışma bağımlılığımı tatmin etmeme yardım edin.”

Basim Tarihi: 01.08.2011
Son Basim Tarihi: 01.08.2011
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.