75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Kankolikler

Kankolikler

Bir Aşk Hikayesi

Çevirmen: Berna Gülpınar
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 416
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786050058987
Stok Durumu: Stokta Var
26,00₺ %35 İndirim 16,90₺

Kankolikler

ölümlülerin sıkıcı hayatından gına getiren sevgili dostlarımız! İşte karşınızda abartılı, sonsuz, harika, leziz, ölümüne komedi, yüksek, genç ve aşık bir terane!

Vampir olmak, Jody’nin seçimi değildir. Fakat ara sokaktaki bir çöp konteynerinin altında, yanık bir el, ağrıyan bir boyun, insanüstü bir güç ve Nosferatu’ya özgü bir susuzlukla uyandığında, anlar ki, karar çoktan verilmiştir. 

Sabah dokuz-akşam beş tarzı bir yaşamdan gecenin sinsi sonsuzluğuna yapacağı geçiş hiç kolay olmayacaktır. Fakat işte tam da bu noktada, C. Thomas Flood (dostlar arasında, Tommy) devreye girer. Yazar olmak isteyen Indiana’lı Tommy, San Francisco’daki bir süpermarkette, gece vardiyasında çalışıp hindi-bowlingi oynamakta ve geleceğin Kerouac’ı olacağı anı beklemektedir. Derken, güzeller güzeli, ölümsüz bir kızıl afet kapıdan içeri girer. 

Ve Tommy’nin hayatını -sonraki hayatını da– genç adamın hayal bile edemeyeceği bir şekilde değiştirmek üzere işe koyulur.

“Moore’un anlatım tarzı, Vonnegut ve Douglas Adams’ı hatırlatıyor. üstüne üstlük muziplikte ve aşk meşk meselesinde herkesi solluyor.” 

– Philadelphia Inquirer 

Basim Tarihi: 16.04.2009
Son Basim Tarihi: 16.04.2009
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.