75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Kalp Kalbe Karşı

Kalp Kalbe Karşı

Her Masal Mutlu Sonla Bitmez

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 172
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9789752977082
Stok Durumu: Stokta Var
11,00₺ %35 İndirim 7,15₺

Kalp Kalbe Karşı

Her beraberlik mutlu olma hayalleri ile başlar. Ancak her masal mutlu sonla bitmez. Boşanma, bir zamanlar birbirini seven iki kişinin kesin bir şekilde yollarını ayırmaya karar verdiğinde ortaya çıkar. Her boşanmanın bir öyküsü, tekrarı ve benzersiz gerekçeleri vardır. Aşk, sonu geldiğinde tarafların kendilerini ortasında bulacakları bir savaş meydanı olmamalıdır.

“Çiftler toplumda, cinsellikte, aile içinde üstlenecekleri rolleri birlikte değiştirmeye karar verirler. Birinin emir verip diğerinin itaat etmesi artık söz konusu değildir. Bundan böyle biri diğerinin isteklerine ve arzularına boyun eğmemelidir. Hukuki ve cinsel eşitlik sağlayan yürürlükteki yasaların ilkelerini izlemeye çalışalım. Ailenin ekonomik gücünü üstlenenin yalnızca baba olmadığı gibi, çocuklarına şefkatle yakınlık gösteren yegane kişi de yalnızca anne değildir. Kibir ve rekabet olmaksızın birlikte yeni yüzyılın aile gerçeği oluşturulabilir. Gerekirse de ayrılık ve boşanmaya birlikte karar verilebilir, kendini acındırmadan, güç göstermeden ya da intikam almadan. Yüreklerin savaşı bu yüzyılda tatlıya bağlanmalıdır."

Ünlü İtalyan avukat Annamaria Bernardini de Pace, Kalp Kalbe Karşi'da her karı-kocanın geçebileceği bu çetin patikalarda elimizden tutuyor ve örnek öyküler aracılığıyla bir ilişkinin sonunu anlamamıza ve göğüs germemize yardımcı oluyor.

Basim Tarihi: 01.01.2006
Son Basim Tarihi: 01.01.2006
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.