75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           

"Hayır"a Alışın "Evet" İçin Çalışın

Sıradışı Bir Satış Liderinin Başarı Sırları

Yayınevi: Alfa Yayınları
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 320
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786051716626
Stok Durumu: Stokta Var
32,00₺ %35 İndirim 20,80₺

"Hayır"a Alışın "Evet" İçin Çalışın

Her insanın görünmeyen bir kovası ve kepçesi vardır. Her etkileşimde kepçemizle karşımızdakinin kovasına ya birkaç damla koyarız ya da birkaç damla boşaltırız. 
Karşımızdaki insanların kovasını doldurmak, onlarda olumlu duygular ve değerli oldukları duygusunu yaratmakla kalmaz, aynı zamanda kendi içimizde de olumlu duygular yaşamamıza ve kovamızın dolmasına yol açar. 

Her gün yüzlerce defa bir tercihle karşı karşıya kalır ve farkına varmadan çevremizdeki insanların kovalarını ya doldurur ya da boşaltırız. Ancak fark etmesek de gerçekte boşalttığımız veya doldurduğumuz kova, kendimizinki olur.

Kitapta Nilgün Uysal’ın akıcı kaleminden hikâyesini okuyarak hayatına ortak olacağınız Mehmet Uludüz eşi Buket’le birlikte, gurbet ellerde imkânsızlıklar içinden bir başarı destanı yazmıştır. Bu başarı hikâyesinin temelinde, akademik literatürün inceliklerinden çok, içten gelen ve temas ettiği bütün insanlarda karşılığını bulan samimiyet ve duyarlılık vardır. Mehmet ve Buket Uludüz, ilişki kurdukları her insanın kovasını dolduran ve onlarda değerli oldukları duygusunu yaratan özel insanlardır.

Basim Tarihi: 07.02.2018
Son Basim Tarihi: 07.02.2018
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayına Hazırlayan: Nilgün Uysal
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.