75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Gastro Endişe

Gastro Endişe

Küresel Pazarda Yeni Bir Endüstri: Sağlıklı Yiyecekler

Yayınevi: Alfa Yayınları
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 176
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786051717401
Stok Durumu: Stokta Var
27,00₺ %35 İndirim 17,55₺

Gastro Endişe

Günümüzde medya ürünleri insanlara, “yerel gıdaları tüketmek,” “yerel üreticiyi ve küçük çiftçiyi desteklemek” gibi yeni alternatifler öneriyor. Başka bir beslenmenin mümkün olduğunu iddia eden toplumsal hareketler ulusal, daha sonra küresel olarak yayılmaya başladı bile. Dördüncü Dünyanın görünmeyen açları ve aşırı toklar bir arada yaşarken, hayatımızda eksiklik olarak yaygınlaşan yeme modaları günlük hayatımızın parçası haline gelmiştir. Modern bireyin bedeninin yeni tanrıları artık medyadaki imaj olmuş durumda. Modern birey kendisini görünür kılmak için bedenini imaj tanrılarına kurban etmektedir.
Büyüsü bozulmuş dünyada çaresiz kalmış modern birey için endişeyi gidermeyi vaat eden yeni tüketim alternatifleri ortaya çıkmaktadır. Çünkü bir taraftan da her gün yediklerimize dair yeni bir endişe daha hayatımıza girmektedir. Bu endişe küresel pazarın içinde sağlıklı yiyecek endüstrisini yaratmaktadır.
Öte taraftan su ve tohumlar kirlenmiştir, tek çözüm ise gelecek nesillerin su ve tohumları için verilecek olan özgürlük savaşlarıdır.

 

Basim Tarihi: 19.03.2019
Son Basim Tarihi: 19.03.2019
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.