75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Fıstıklar Takımı

Fıstıklar Takımı

New York Times Çoksatarı Nefis Bir Seri

Çevirmen: Zübeyde Yayman
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 243
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9789944485852
Stok Durumu: Stokta Yok
9,26₺ %35 İndirim 6,02₺

Fıstıklar Takımı


Massie Block: Parıldayan esmer saçlarıyla ve lazerle beyazlatılmış gülüşüyle Massie, Fıstıklar Takımı'nın ve New York'ta çok özel bir kız okulu olan Octavian Country Okulu'nun popüler ortamlarının tartışmasız tek lideri. Massie, onun gibi olmak için her şeyinizi feda edebileceğinizin farkında. 

Dylan Marvil: Massie'nin sağ kolu, vaktinin yarısı Massie'ye yalakalık, diğer yarısıysa Atkins Diyeti öğünlerini yalayıp yutmakla geçiyor.

Alicia Rivera: Güzel olduğu kadar da sinsi Alicia, yetişkin radarlarına takılmadan rahatlıkla dolaşabiliyor çünkü dışarıdan bakıldığında 'çok şeker' biri. Günün birinde Massie'nin tahtına geçmek istiyor. Olur, olur. Neden olmasın? 

Kristen Gregory: Zeki, çalışkan ve siz daha 'Hayır, saç kesimim hiç de çirkin değil!' diyemeden sizi gözyaşlarına boğabilecek kadar, insan

aşağılamasını bilen biri.


...Ve sahneye Floridalı yeni kız, Claire Lyons, üzerinde Gap tulumuyla giriyor, ki bu kesinlikle Fıstıklar Takımı'na uymaz! Maalesef Claire'in ailesi, yeni bir ev bulana kadar, Massie'nin ailesinin devasa mülkünün misafirhanesinde konaklamaya karar veriyor. Şansa bak!


Anlayacağınız Claire'in geleceği kötü bir Prada taklidinden bile beter görünüyor. Ama birazcık şans ve bir sürü plan sayesinde Claire'in de mis gibi Chanel no. 19 kokulu yeni bir çıkış yapması mümkün. 


Fıstıklar Takımı... Aralarına girmekten daha zor bir şey varsa, o da aralarında kalabilmek.

Basim Tarihi: 14.01.2008
Son Basim Tarihi: 14.01.2008
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Orijinal Adi: The Clique
Yayın Dili: Türkçe
Orijinal Dili: İngilizce
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.