75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Eş'siz

Eş'siz

Özgür Kadının Yıkılmayan Cazibesi

Yayınevi: Alfa Yayınları
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 136
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9789752978515
Stok Durumu: Stokta Var
12,00₺ %35 İndirim 7,80₺

Eş'siz

Eş'siz bir kadın tarafından kaleme alınan, eşsiz kadınların kitabı. Patrizia Gucci, uluslararası jet sosyetenin tanınan isimlerinden biri. Çekici, saygıdeğer, kendinden emin. Ve tutkulu bir kadın.

Patrizia, kitabının her biri birbirinden ilginç olan bölümlerinde hem yalnız hem de mutlu yaşamanın nasıl mümkün olduğunu anlamamıza yardımcı oluyor. Bir kadın olarak yalnız yaşamanın günlük hayatta karşımıza çıkarabileceği zorlukları iyice kavrayarak bunları yaşamımızın olumlu yanları haline getirebileceğimizi söylüyor. Sürekli karşımıza çıkan o alışıldık soru "Ee, ne zaman evleniyorsun?" dan tutun da restoranlarda tek başınıza yediğiniz yemeklere, kimseye bağımlı olmadan çıktığınız tatillere kadar...

Dupduru bir dil, sıcacık bir üslupla yazdığı kitabında Patrizia Gucci bizlere kariyer yapan, aşka düşkün, maço erkeklerden sakınan, yemek pişirmeyi bilmemekle övünen, düzen takıntısı olan ya da düpedüz bencilce yaşayan yalnız kadınları anlatıyor.

Kadınlar için yazılmış, ama cinsiyet ya da yaş ayrımı yapmaksızın herkes için ilginç fikirlerle dolu, sürükleyici bir kitap.

Basim Tarihi: 05.02.2007
Son Basim Tarihi: 05.02.2007
Kaçıncı Baskı: 1.baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.