75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Elveda ve Bütün O Balıklar İçin Teşekkürler

Elveda ve Bütün O Balıklar İçin Teşekkürler

Yayınevi: Alfa Yayınları
Çevirmen: İrem Kutluk
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 216
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786051715087
Stok Durumu: Stokta Var
29,00₺ %35 İndirim 18,85₺

Elveda ve Bütün O Balıklar İçin Teşekkürler

Okumaya doyamadığımız maceramız yepyeni aşamalara giriyor. Kahramanımız Arthur Dent kendisinden beklenilmeyen bir kriket vuruşuyla galaksiyi kurtarmayı başarmıştı. Ardından da her iyi kahramanın yaptığını seçip bir parça kendisiyle baş başa kalmayı dilemişti. Aslında unuttuğu çok önemli bir gerçek vardı: Maceralar karşılarında gerçek bir maceraperest bulduklarında asla onun peşini bırakmazlar…

O yüzden yağmurlu bir gecede karşısına 231 adet farklı yağmur tipini bilen ve bunların hiçbirinden bir parçacık bile olsa hoşlanmayan bir tür yağmur tanrısıyla karşılaşmakta, maceraperest bir otostopçu için çok da şaşırılacak bir şey yoktu. Şaşıracağı şeyse o berbat ve yağmurlu geceyi atlattıktan sonra karşısına inanılmaz güzellikte, gizemli bir kızın çıkmasıydı. Bütün bunların hiçbir anlamı yoktu. Uzayda savrularak geçirdiği sekiz yılın ardından, plastik bir alışveriş poşeti ve emektar havlusuyla birlikte evine dönmüştü ya, bu her şeye bedeldi. İyi ama gezegendeki bütün yunusların aynı anda ortadan kaybolmasının ardında yatan sır neydi? 
Galaksi boyunca otostop yapanların hayatında sıradan birkaç gündü sadece. Yeni olan ne miydi? Kitabı okuyun göreceksiniz.

Basim Tarihi: 29.05.2017
Son Basim Tarihi: 23.09.2020
Kaçıncı Baskı: 3.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.