75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Barry Trotter

Barry Trotter

Devenin Nalı

Çevirmen: Berna Gülpınar
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 365
Ebat: 11 X 16
Barkod: 9789944485395
Stok Durumu: Stokta Var
22,00₺ %35 İndirim 14,30₺

Barry Trotter

İSTEDİĞİNİZİN DAHİ FARKINDA OLMADIĞINIZ DEVAM KİTABI 

(Kİ HALEN DE İSTEMİYORSUNUZ!) Michael Gerber, yapabileceği en iyi şeyi yaptı ve 'yok artık devenin nalı yani' dedirtecek türden bir icraata imzayı basarak 3 nolu Barry Trotter macerasını cümle alemin beğenisine sundu. Bu esnada ise aklında şu düşünce mevcuttu: Siz, okuyucu, 'aman yav, ne harika bir fikir' yüzünüzü taknacak ve Michael'a minnet duyacaksınız. 

Ve ayrıca, elinizde tuttuğunuz şu kitap bir devam eseri olduğundan kelli ('sanatsal olarak tatmin edici olmaktan uzak ve hiç beklenmediği halde piyango bir şöhret kazanmış bir seri'nin devamına yönelik, finans güdümlü bir son dakika golü için kullanılan teknik terminoloji), tüm samimiyetimizle ifade ederiz ki, serinin önceki kitapları olan BARRY TROTTER ve UTANMAZ PARODİ ile BARRY TROTTER ve LÜZUMSUZ DEVAMI'nı okumuş olmanız kesinlikle şart değildir. Her ne kadar Orion ve Artemis'tekiler okumanızı önerse de. 

Hem herbirinizin nerede yaşadığını da sular seller gibi biliyorlar, ona göre, falan filan! BARRY TROTTER ve DEVENİN NALI'nı mutlaka alın. Türünün son örneği olabilir! Biz, geleceğin bu antikasına sahip olun deriz!

(ATANSİYON SİBUPLE!) 

YASAL SORUMLULUK ZAMAZİNGOSU

Birkiüç, birkiüç! Bu kitap J.K.Rowling ya da Harry Potter kitaplarının yayıncıları tarafından yazılmamış, yazdırılmamış veyahut yayımlanmamıştır. Harry Potter, Warner Bros'un tescilli markasıdır.

Teşekkür. Şimdi bu kitabı alın.

Basim Tarihi: 27.06.2007
Son Basim Tarihi: 27.06.2007
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Orijinal Adi: Barry Trotter and the Dead Horse
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.