75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Astrolojinin Sırları

Astrolojinin Sırları

"Yıldızları Elinde Tutan Kadın"

Yayınevi: Mona Kitap
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 348
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786052182659
Stok Durumu: Stokta Var
33,00₺ %35 İndirim 21,45₺

Astrolojinin Sırları

"Yıldızları Elinde Tutan Kadın"
Şifa Avcın'dan 32 Dekan Sisteminin Psikolojik ve Kadersel Etkileri

Astrolojide dekanlar çok eski bir sistemdir ve milattan önce 3000 yıllarına kadar uzanan bir geçmişi vardır. Dekanlar aynı element gruplarını gösterir. Astrolojinin temeli nasıl Sümerlerden gelmişse, eski bir sistem olan dekanlar da Mısırlılar tarafından geliştirilmiştir. Antik Mısır'da hastalıklar konusunda dekanlar takip edilirdi. Bir hastayı nasıl tedavi edeceklerini, hangi bitki ve otları kullanacaklarını kişinin doğum tarihine göre hazırladıkları dekanlara göre belirliyorlardı.

İngiltere Astroloji camiasında "Yıldızları elinde tutan kadın" olarak tanınan Şifa Avcın, Astrolojinin Sırları kitabında, "32 dekan sistemi" üzerinden, burçların özelliklerini, güçlü ve zayıf yönleriini anlatıyor. Avcın, kuşak gezegen transitlerinin nesiller, canlılar ve doğa üzerindeki etkilerini örnek haritalarla ele aldı. Burçların hastalıklarını açıkladı, her burca özel evde yapılabilecek basit tarifler verdi.

Astrolojinin Sırları'nı okurken; herkesten, hatta kendi kendinizden saklamaya çalıştığınız sırlarınızla yüz yüze geleceksiniz. 2044 yılına kadar dünyamızda neler olacağını merak ediyorsanız, astrolojik açıklamalarla anlatılan ilginç kehanetleri de öğrenebilirsiniz.

Basim Tarihi: 19.08.2019
Son Basim Tarihi: 19.08.2019
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Yönetmeni: Arzu Çağlan
Grafiker: Emir Tali
Sayfa Tasarımı: Eylem Sezer
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.