75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Amatör Dedektifler 3 - Son Görüldüğü Yer

Amatör Dedektifler 3 - Son Görüldüğü Yer

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 288
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786053045731
Stok Durumu: Stokta Var
29,00₺ %35 İndirim 18,85₺

Amatör Dedektifler 3 - Son Görüldüğü Yer

“Son Görüldüğü Yer, Amatör Dedektifler serisinin en ürkütücü kitabı... Siz de bu gizemli maceraya katılın ve karakterlerin dönüşümüne tanıklık edin.”  - Hypable

Olayların en başında, Amatör Dedektiflerin bu görevi Aerin ya da onu kaçıran adamla ilgili değildi. Ancak Seneca, Maddox ve Madison bir ipucunun peşinden Jersey kıyılarına gittiklerinde bir katilin geçmişini ve onu bu hale getiren olayların perde arkasını keşfettiler. Elde ettikleri deliller Amatör Dedektifleri, çocuklarını kaybetmiş bir aileye kadar götürdü ve karanlık sırlar gün yüzüne çıkmaya başladı. 
Aerin, ablasının katiliyle baş etmeye çalışırken arkadaşları da onu kurtarmak için zamanla yarışıyor. Geçen her saniyeyle birlikte Aerin’i kaybetmeye daha çok yaklaşıyorlar. Buldukları ipuçlarıysa, Seneca’nın bu katille olan ilişkisinin uzun zaman öncesine dayandığını ortaya koyuyor. 
“Amatör Dedektifler” serisinin son kitabı olan Son Görüldüğü Yer, kahramanlarımızı zorlu bir yolculuğa çıkarırken aynı zamanda onların geçmişine de ışık tutuyor. 

Basim Tarihi: 06.08.2020
Son Basim Tarihi: 06.08.2020
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.