75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Acı Öpücük

Acı Öpücük

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 414
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9789758733200
Stok Durumu: Stokta Yok
18,00₺ %35 İndirim 11,70₺

Acı Öpücük

Heartsdale kasabasının buz pateni pistinde cumartesi gecesi randevuları bir gelenektir. Bu randevuların birinde on üç yaşında bir kız bir delikanlıyı vurmaya kalkışınca polis şefi Jeffrey Tolliver ile kasabanın çocuk doktoru ve adli tabibi Sara Linton kendilerini korkunç bir trajedinin tam ortasında bulurlar.

İlk başta dehşet verici ama basit bir olay gibi görünse de, soruşturma ilerledikçe madalyonun öbür yüzünün hiç de öyle olmadığı görülür. Kurbana yapılan otopsi sonucunda uzun süreli cinsel taciz ve geleneksel kadın sünnetinin delilleri bulunur. Sara ve polis şefi Jeffrey Tolliver her dönemeçte hüsrana uğrarlar. 

Kurbanın arkadaşları konuşmama konusunda dayanışma içindedirler. Aileler polise sırtını döner. Daha sonra genç bir kız daha kaçırılınca, buz pateni pistinde yaşanan ilk olayın çok daha dehşet verici bir suçla bağlantısı olduğu ortaya çıkar. Yakın geçmişte ikiz kardeşinin ölümüyle sarsılan dedektif Lena Adams, bütün soruların yanıtlarını barındırabilecek bir adamla yakınlaşmaya başlamıştır. Lena, Sara ve Jeffrey çocukların ölümcül gizlerini ortaya çıkaramazlarsa, bu korkunç felaket devam edecektir...

Körbakış’tan sonra Acı Öpücük’le de Grant Bölgesi serisi devam ediyor. 

Basim Tarihi: 25.09.2003
Son Basim Tarihi: 25.09.2003
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Orijinal Adi: Kisscut
Yayın Dili: Türkçe
Orijinal Dili: İngilizce
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.